השכרת פינות ישיבה

תכנון אירוע, במיוחד אירוע עם משתתפים רבים, מצריך קודם כל השגת ציוד הדרוש לאותו אירוע. על מנת לוודא כי ברשותכם כל הציוד החיוני לקיום האירוע עליכם לפנות לחברה להשכרת ציוד לאירועים, כזו שתדאג שכל הציוד יהיה במקומו. בין השאר היא תדאג לשלב באירוע פינות ישיבה מסוגננות בכל מקום אפשרי.

השכרת פינות ישיבה לאירועים חשובה במיוחד באירוע רב משתתפים: לפעמים האורחים רוצים לשבת בנוח באיזו פינה ולא רק ליד שולחן. או "להתנתק" מעט משאר האורחים ולהתבודד. פינות ישיבה יוכלו להתאים להם באופן מצוין.

פינות ישיבה להשכרה מתחשבות במספר האורחים הצפויים להגיע לאירוע ולפי זה מחשבים את מספר פינות הישיבה הנדרש. קיימות פינות ישיבה במגוון דגמים, צבעים, צורות וגדלים, פופים למיניהם, הדומים, ספסלי גינה, פינות הירגעות ועוד. פינות לשלושה אנשים, פינות לחמישה אנשים ופינות לאדם בודד אחד. הכול בהתאם לצרכים של האירוע. גם אפשרויות הסידור של פינות הישיבה מגוונות מאוד. אפשר לסדר באופן אקראי, אפשר לסדר לפי גודל הפינה (למשל, בפינה קטנה ומוסתרת לשים פוף נוח ובפינה גדולה יותר ספסל גינה מוצב). אין גבול לדמיון, לצורה ולעיצוב.

המגוון רחב והאפשרויות רבות: אפשר לשלב ולשכור כמה סוגים של פינות ישיבה להשכרה – קטנים, גדולים, עגולים, מרובעים…. ולפזר אותם בחלל האירוע לפי הצורך.

סגור לתגובות.