השכרת שולחנות וכיסאות לאירועים

אירוע גדול עם עשרות או מאות משתתפים מצריך ממארגניו הכנה ארוכה מראש. יש להביא בחשבון דברים רבים, בין היתר תכנון האירוע דורש תיאום עם חברה להשכרת ציוד לאירועים אשר תפקידה הוא לדאוג שדבר לא יחסר לאורחים באירוע ושכל הציוד הדרוש מגיע וזמין לשימוש. בין השאר תפקיד חברת ההשכרה הוא להביא כיסאות ושולחנות לאירוע.

באירוע בסדר גודל כזה יש לוודא שכל משתתף יושב ליד שולחן ושלכל אורח יש כיסא. בגלל הלוגיסטיקה והדיוק הנדרש על מנת לקבל אירוע איכותי וחלק ללא תקלות – ישנה חשיבות גבוהה לפנות לחברת השכרה כדי לקבל מהם את כל השולחנות והכיסאות הנדרשים לאירוע – בדיוק בכמות הדרושה לכם, בהתאם לכמות המבקרים הצפויה.

בהשכרת שולחנות וכיסאות לאירועים מביאים בחשבון את מספר האורחים הצפויים להגיע לאירוע ולפי זה מחשבים את מספר השולחנות והכיסאות. גם גודל השולחן יקבע בסופו של דבר כמה שולחנות יוזמנו: שולחן קטן לשני אנשים או שלוחן גדול לשישה אנשים או לשמונה אנשים. יש לחשוב כמה שולחנות קטנים צריך לעומת שולחנות גדולים, ולפי זה לארגן את ישיבתם לשולחן של האורחים.

יש לשים לב כי צורת השולחן קובעת כמה אנשים יוכלו לשבת בו: עגול, מרובע, מתומן. שולחן נמוך מגיע עם כיסא נמוך, שולחן גבוה הולך עם כיסא גבוה, עד כיסא ברים.

כמו כן, אפשר גם לסדר את הישיבה במקומות שנקבעו מראש: שולחן חברים, שולחנות שמורים לפי שמות משפחות וכדומה.

לא חייבים לשכור ציוד בצורה מונוטונית, אפשר לשלב ולשכור כמה שולחנות קטנים, אחרים גדולים ולקנח בכיסאות בר גבוהים.

השכרת כסאות ושולחנות לאירועים

מארגנים אירוע רב משתתפים?
מהיום כבר אין צורך לרכוש בעצמכם את כל הציוד לאירוע. כעמו כן גם אין צורך לעבוד מול הרבה ספקים כדי לשכור מכל אחד מהם ציוד מסוג מסוים.
מהיום כל הציוד לאירוע שלכם במקום אחד. אצלנו ב "בא-לי-רנט" תמצאו ציוד ואטרקציות לאירועים כולל מגוון רחב של כיסאות ושולחנות (ניתן לבחור בין פלסטיק ועץ).
הזמינו ציוד מאיתנו ותוכלו להתמקד במשימות אחרות כמו להזמין את האורחים, וגם באירוע עצמו תוכלו להתרכז יותר באורחים ופחות בהתעסקות בציוד – את זה, תשאירו לנו.

סגור לתגובות.