השכרת שולחנות משחק

עומדים לחגוג אירוע? בר מצווה? מסיבה לחברים? או סתם ערב חברים ביתי? אם נמאסה עליכם האווירה השגרתית ואתם רוצים לחדש, להפתיע ולגוון – לכו על השכרת שולחנות משחק. זה חדש, זה מפתיע, זה מגוון.

שולחנות פינג-פונג, ביליארד…
תוכלו לשכור שולחנות פינג פונג, שולחנות ביליארד, שולחנות כדורגל ועוד. כל אטרקציה מגיעה עם הפתעות ותוספות בהתאם לסוג האירוע ולגיל המשתתפים בו.

למשל, לאירוע בר מצווה בהחלט תוכלו לבחור בשולחנות פינג פונג להנאת החוגגים. חבילת הבר מצווה עשויה לכלול מלבד שולחן הפינג פונג גם עמדות מולטימדיה מסוג WII, Xbox, Sony play station, הכוללות מסך LCD וקונסולת משחק. לזה תוכלו להוסיף דוכני מזון אטרקטיביים לילדים (שערות סבתא, קרפים וכיו"ב) – והנה לכם אירוע מושלם.

לאירועים אחרים, של מבוגרים יותר, – למשל מסיבות רווקים, ערב עם חברים – תוכלו לקחת השכרת שולחנות משחק – ולשכור שולחנות ביליארד או סנוקר, שלחנות כדורגל ואפילו שולחנות הוקי אוויר. גם כאן אפשר להוסיף עמדות מולטימדיה מסוג WII, Xbox, Sony play station, הכוללות מסך LCD וקונסולת משחק. לזה תוכלו להוסיף בר משקאות אלכוהוליים מפתים – והאירוע מושלם.

מה לשכור וכמה?
מומלץ לשכור כמה סוגים של השכרת שולחנות משחק כדי להפתיע ולא לשעמם את החוגגים. לתת להם אפשרות לבחור באיזה שולחן משחק ירצו לשחק, ואם ישתעממו עוכלו לעבור לשולחן משחק אחר.

חיפשתם השכרת כיסאות ושולחנות?

סגור לתגובות.